Stella bliska remisu z LKS Rogowo

2016-09-13

Na mecz 2. kolejki I ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Stelli Gniezno wyjechał w minioną niedzielę, 11września, do Gąsawy, gdzie był podejmowany przez Ludowy Klub Sportowy Rogowo.

Spotkanie było wyrównane i niewiele brakowało, aby stelliści  wywalczyli co najmniej remis. Wprawdzie do przerwy gospodarze prowadzili 2:1 po dwóch trafieniach Przemysława Bernarda i kontaktowym golu Damiana Jarzembowskiego, ale od początku drugiej połowy  to stelliści byli stroną przeważającą. W 50. minucie Mateusz Tomczak doprowadził do remisu 2:2, a minutę później Marcin Lewartowski wykorzystał rzut karny i gnieźnianie objęli prowadzenie. W 59. minucie jednak gospodarze egzekwowali karny strzał różny, który na wyrównującą bramkę zamienił Przemysław Bernard. Pięć minut później Karol Przywara wykorzystał natomiast rzut karny i ostatecznie beniaminek pokonał w Gąsawie Stellę 4:3.