Stella Niechan przegrywa w dwumeczu z Chrobrym Międzyzdroje

2021-02-11

Niezwykle ciężka przeprawa czekała w weekend 6-7 lutego pierwszoligowe tenisistki stołowe Stelli Niechan Gniezno. Podopieczne trenera Eugeniusza Krugera bowiem zmierzyli się w dwumeczu z bardzo wymagającą ekipa CHROBRY Międzyzdroje.

Intensywny weekend tenisistek Stelli Niechan Gniezno zakończył się dwoma przegranymi z liderem tabeli UKS Chrobry Międzyzdroje. W pierwszym dniu zmagań czyli w sobotę 6 lutego Stellistki (Emilia Kijok, Zuzanna Lewandowska, Agata Klabińska, Agnieszka Lipska i Zuzanna Jasiecka) uległy gościom 9:1, po aż czterech partiach przegranych w piątym secie. Mimo że drugi dzień zmagań czyli niedziela 7 lutego zacząła się od odwrócenia wyniku pojedynku Kijok-Łebek z dnia poprzedniego na korzyść gnieźnianek to ostatecznie mecz został rozstrzygnięty wynikiem 7:3 dla przeciwniczek z Międzyzdrojów.  Zdecydowanie była szansa na remis, gdyż ponownie na  niekorzyść stellistek zakończyły się dwie pięciosetowe batalie Agnieszki Lipskiej z Sandrą Kozioł oraz Ewą Kołodziej. W pierwszym meczu jedyny punkt zdobyła Emilia Kijok, natomiast w drugim meczu Emilia Kijok zdobyła 2 punkty oraz jeden punkt bardzo dobrze grająca Zuzanna Lewandowska. Z pokorą przyjmujemy tą lekcję i będziemy walczyć dalej!

Zapraszamy na kolejny weekend z tenisem stołowym. 12 lutego o godz. 18:00 odbędzie się mecz z KS BOGORIA Grodzisk Mazowiecki, natomiast w sobotę o godz. 11:00 z LUKS Chełmno. Obydwa mecze w Niechanowie.

Eugeniusz Kruger/ foto. Jakub Jasiecki

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,stella-niechan-przegrywa-w-dwumeczu-z-chrobrym-miedzyzdroje.html