Stella przegrała z LKS Gąsawa

2014-04-15

W meczu 11. kolejki rozgrywek I ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Stelli Gniezno podejmował w niedzielę, 13 kwietnia, na stadionie im. A. Flinika przy ul. Paczkowskiego drużynę Ludowego Klubu Sportowego Gąsawa.

Stelliści już do przerwy przegrywali 0:2 po trafieniach Dominika Kotulskiego i Jacka Krupińskiego. W drugiej połowie mecz był bardziej wyrównany, ale goście po bramce zdobytej przez Mateusza Substyka podwyższyli na 0:3.  W ostatniej minucie spotkania honorowego gola dla  gospodarzy strzelił Dawid Naszko ustalając wynik meczu na 1:3.

W związku z udziałem Grunwaldu Poznań w Europejskiej Lidze Mistrzów i reprezentacji Polski w FIH Champions Challange I, w rozgrywkach I ligi nastąpi teraz prawie miesięczna przerwa. Zawodnicy Stelli  kolejny mecz ligowy rozegrają w sobotę, 10 maja, podejmując na stadionie im. A. Flinika Siemianowiczankę Siemianowice Śląskie.