Stella przegrała z LKS Rogowo

2017-04-10

W rozegranym w minioną niedzielę, 9 kwietnia, meczu grupy spadkowej I ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Stelli Gniezno podejmował na stadionie im. Alfonsa Flinika drużynę LKS Rogowo. Mimo prowadzenia do przerwy gnieźnianie przegrali to spotkanie 2:4.

Stelliści objęli prowadzenie w 22. minucie  po trafieniu z „krótkiego rogu” Marcina Lewartowskiego.  Rezultatem 1:0  zakończyła się pierwsza połowa tego spotkania.  Tuż po zmianie stron wyrównującą bramkę zdobył Filip Bratkowski wykorzystując karny strzał rożny. W 60. minucie goście objęli prowadzenie. Tym razem „krótki róg” zakończył celnym strzałem Maksymilian Koperski. Trzy minuty później było już 1:4  po dwóch trafieniach Mateusza Pluty. W ostatniej minucie spotkania gospodarze zmniejszyli nieco rozmiary porażki kiedy to na listę strzelców wpisał się Adam Bayrakhtar ustalając wynik spotkania  na 2:4.

W innym meczu  grupy spadkowej  Warta Poznań  pokonała Polonię Środa Wielkopolska 4:2.