Stella wygrała z Siemianowiczanką

2016-04-19

Na mecz 11. kolejki rozgrywek I ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Stelli Gniezno wyjechał w minioną niedzielę, 4 października, do Siemianowic Śląskich, gdzie na stadionie hokejowym kompleksu sportowego Siemion przy ul. Olimpijskiej był podejmowany przez tamtejszą Siemianowiczankę.

Gnieźnianie byli faworytami starcia z zajmującymi ostatnią pozycję zawodnikami gospodarzy i już do przerwy prowadzili trzema bramkami po dwóch  trafieniach  Damiana Jarzembowskiego i jednym golu Marcina Lewartowskiego.  W 47. minucie Damian Jarzembowski ustrzelił nawet hat-tricka podwyższając na 0:4. W odpowiedzi Mateusz Filip zdobył pierwszego gola dla gospodarzy, a  w końcówce zespół Siemianowiczanki odrobili jeszcze więcej strat dzięki trafieniom Damiana Justa i Mariusza Orła. Ostatecznie mecz zakończył się więc rezultatem 3:4