Stelliści przegrali w Środzie z MKS

2017-10-03

Na mecz 3. kolejki II ligi hokeja na trawie mężczyzn zespół Stelli Gniezno udał się w niedzielę, 1 października, do Środy Wielkopolskiej, gdzie na stadionie przy ul. Sportowej był podejmowany przez tamtejszy MKS.

Gospodarze prowadzili w pierwszej połowie 2:0 po trafieniach Jakuba Krysztofiuka i Mateusza Kubiaka, ale jeszcze przed przerwą gnieźnianie zdołali zdobyć kontaktowego gola, którego autorem był Mateusz Tomczak.   Po zmianie stron wyrównującą bramkę zdobył Rafał Stupczyński.  Końcówka spotkania należała jednak do gospodarzy, którzy dzięki trafieniom Aleksandra Kijaka i Batrtosza Majka  zwyciężyli ostatecznie 4:2.

W innym meczu II ligi zespół  Polonii Skierniewice pokonał Ósemkę Tarnowskie Góry 4:1.