Strata punktów młodzików młodszych Mieszka Carbon Gniezno.

2014-04-19

Młodzicy młodsi Mieszka Gniezno ( rocznik 2002 ) zremisowali 2-2 w Otuszu z miejscową Skrą w 4 kolejce spotkań Grupy Mistrzowskiej. Jednak bardziej można powiedzieć że biało-niebiescy bardziej stracili dwa punkty niż zdobyli jeden. Ta strata punktów może być bardzo kosztowna dla młodzików Mieszka.

Już pierwsza akcja meczu skończyła się stratą bramki przez gości. Szybko jednak do wyrównania doprowadził Kacper Zimmer, który mógł być bohaterem pierwszej połowy ale pod jej koniec zmarnował wręcz dwustu procentową sytuację. Chwilę później gospodarze okazali się skuteczniejsi i objęli prowadzenie 2-1.

W drugiej połowie do wyrównania doprowadził Kacper Zimmer pewnie egzekwując rzut karny. Gnieźnianie mogli i powinni ten mecz wygrać w końcówce meczu ale najpierw sędzia dopatrzył się spalonego gdy dwaj zawodnicy Mieszka znaleźli się sam na sam z bramkarzem Skry, a w ostatniej akcji meczu Olivier Zakrzewicz źle zachował się pod bramką gospodarzy mając stuprocentową sytuację.

Skra Wielkopolska Otusz - Mieszko Gniezno  2-2 ( 2-1 )

bramki: Kacper Zimmer 2

Mieszko: Jakub Bobkiewicz - Jakub Chlebda, Nikodem Kęczkowski, Kacper Kubiak, Nikodem Mirek - Olivier Zakrzewicz, Jakub Basiński, Dawid Malęgowski - Kacper Zimmer, a także Szymon Steć, Bartosz Kwitowski, Jakub Kuczewski, Sebastian Łukomski, Hubert Matlak, Bartosz Bluege.

Już we wtorek 22 kwietnia młodzicy Mieszka zagrają kolejny mecz w Grupie Mistrzowskiej. W Owińskach zagrają z zespołem Błękitnych Owińska o godz. 11.00