Sukcesy młodych Stellistów w mikołajkowych turniejach tenisa stołowego

2022-12-15

10 grudnia w Słupcy w hali MOSiR odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.

KS Stellę Gniezno oraz Gminę Niechanowo w kategorii dziewcząt klasy V-VI szkoły podstawowej reprezentowała 11-letnia Marta Górkowska. Marta zajęła 1. miejsce wygrywając wszystkie pojedynki bez starty seta.

Tego samego dnia w Środzie Wielkopolskiej, klub KS Polonia, odbył się kolejny turniej mikołajkowy dla dzieci. W kategorii dziewcząt rocznik 2010 i młodsze 2. miejsce zajęła Marta Górkowska. W półfinale Marta 3:0 pokonała reprezentantkę gospodarzy Antoninę Kujawę, natomiast w finale przegrała z Patrycją Biedną (UKS Pionier GOKiS Kleszczewo) 1:3.

W turnieju rodzinnym wziął udział 5-letni Bartosz Górkowski wraz z tatą. Bartek był najmłodszym uczestnikiem turnieju. Rozegrał dwa pojedynki singlowe i dwa deblowe.