Sukcesy tenisistów

2015-04-28

Miniony weekend okazał się bardzo dobrym dla tenisistów z UKS Smecz Gniezno trenujących w Szkole Tenisa "TP".

W Poznaniu Roksana Kokocha zajęła 2 miejsce w turnieju ogólnopolskim Tenis 10 w kategorii zielonej.Pokonała w półfinale Maje Stoińską z CT Sobota 4:1 3:4 10:8 , a uległa w finale Soni Pieczyńskiej 4:1 4:1.
(w załączniku zdjęcie z medalem)

W Turnieju Wojewódzkim Kadetek w Pobiedziskach nasza zawodniczka Volha  Navahrodskaya zajęła 4 miejsce.

Z kolei na kortach Szkoły Tenisa "TP" odbył się Turniej Wojewódzki Młodzików o Puchar Prezydenta Tomasza Budasza. W imieniu p. Prezydenta turniej otworzył inspektor sportu p. Waldek Rewers. Po dwudniowych zaciętych i pięknych meczach wyłoniono zwycięzcę Alberta Chudego z UKS Smecz Gniezno , który pokonał w półfinale kolegę klubowego Jakuba Jelińskiego 6:3 6:2 ,
a w finale  Mateusza Ostrowskiego z KS Start Wisła Toruń 6:2 6:3. Trzecie miejsce zajęli Adam Dec z AZS Poznań i Jakub Jeliński z UKS Smecz Gniezno
Do tych sukcesów nasi zawodnicy A .Chudy i J. Jeliński dołożyli jeszcze zwycięstwo w deblu pokonując w finale parę G. Olejniczak(PKT Pobiedziska ) F. Mruk(Grunwald Poznań) 7:5 6:1.
Serdeczne podziękowania dla fundatora nagród firmy GOLS PLUS z Poznania.

Teraz przed naszymi zawodnikami kolejne turnieje i wezwania oraz tygodniowy obóz szkoleniowy z zawodnikami  z Hradku w Czechach.