Sukcesy zawodników GTT Diament Maciejka GOSiR Gniezno!

2014-06-16

W minioną sobotę 14.06.2014 r. zawodnicy „GTT Diament Maciejka GOSiR” wystartowali w Gołuchowie w Triathlonowych Mistrzostwach Polski (kategoria młodzików) oraz w Mistrzostwach Polski na dystansie super sprint.

Start ten okazał się kolejnym ważnym dniem w historii klubu - Mistrzem Polski Młodzików został Wojciech Bernaciak a tuż za pierwszą dziesiątką uplasowali się kolejni nasi reprezentanci: 11 miejsce zajął Norbert Baranowski a za nim na mecie kolejno zameldowali się Filip Kasprzyk oraz Kuba Kowalski, którzy mimo poważnej kraksy na odcinku rowerowym zdołali ostatkiem sił wywalczyć bardzo dobre lokaty.

W kategorii młodziczek na 10 pozycji uplasowała się Aleksandra Jakubiak, 12 była Zuzanna Pieczyńska, 15 Magdalena Ratajczak natomiast 16 Weronika Słomian. Kolejnym startem tego dnia był wyścig na dystansie super sprint w kategorii juniorów młodszych stanowiący kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (juniorzy młodsi).

Bardzo dobre drugie miejsce zajęła w tej kategorii Olga Masłowska, na 6 miejscu zameldowała się natomiast Paulina Zabiszak, na 7 Martyna Pietruszewska, a na 10 Bogna Masłowska. Wśród mężczyzn 2 miejsce zajął Eryk Szuba, a 10 był Piotr Zabiszak.

W wyścigu juniorów 6 lokatę wywalczył Łukasz Kobyłecki, 8 był Karol Mikołajczak a 10 Michał Czech.

Zarząd oraz trenerzy i zawodnicy sekcji triathlonowej „GTT Diament Maciejka GOSiR” pragną serdecznie podziękować za wsparcie firmie „Maciejka” oraz Panu Radosławowi Różańskiemu z firmy „PRADO TRANS”, którzy wsparli nas finansowo w naszym triathlonowym wysiłku.