Świetna gra i awans tenisistek Stelli Niechan

2016-11-14

W niedzielę 13 listopada w Pleszewie rozegrano Turniej Grand Prix Wielkopolski Seniorów. Świetnie spisali się zawodnicy Stelli Niechan.

W kategorii kobiet zdecydowanie wygrała Paulina Nowacka pokonując w ćwierćfinale Anitę Chudy z Lubonia 3:0, w półfinale koleżankę klubowa Monikę Jacek i w finale Agatę Klabińską 3:1. W meczu o drugie miejsce premiowane awansem do finałów ogólnopolskich Monika Jacek pokonała po dramatycznym meczu Agatę Klabińską 3:2. Pierwsze cztery miejsca zajęły stellistki, bowiem czwarta była Magdalena Wysocka. Cieszy utrzymująca się dobra forma naszych pierwszoligowych zawodniczek.

Bardzo dobrze zagrał w kategorii  mężczyzn Jakub Różak, zajmując trzecie miejsce wśród pięćdziesięciu trzech startujących. Wygrał Adrian Spychała z Raszkowa. Dziewiąty był Dawid Balcerzak. Paulina Nowacka i Monika Jacek uzyskały awans do finałów ogólnopolskich, które rozegrane zostaną za miesiąc w Zawierciu.