Świetna gra „ pingpongistów" Stelli Niechan w Złotowie

2017-01-08

Po udanych występach w sobotnich meczach ligowych, świetnie zaprezentowali się tenisiści stołowi Stelli Niechan podczas turnieju Grand Prix Seniorów w Złotowie.

W pięknej hali  „ Złotowianki” wystartowało ponad sześćdziesięcioro najlepszych zawodników z całej Wielkopolski. W kategorii kobiet zgodnie z oczekiwaniami prym wiodły zawodniczki pierwszoligowej drużyny „ Stelli Niechan”. Wygrała pewnie Paulina Nowacka pokonując w półfinale Anitę chudy z Lubonia 3:0 i w finale koleżankę klubową Magdalenę Wysocką 3:2 .
O ile wśród kobiet stelistki były faworytkami, to świetna gra młodych gnieźnian w kategorii mężczyzn była ogromna i miłą niespodzianką. Drugie miejsce zajął osiemnastoletni Jakub Różak pokonując w półfinale 3:1 Mateusza Margrafa z Ostrowa rewanżując się za sobotnia porażkę. W finale po ładnej grze uległ Adrianowi Spychale z Raszkowa 1:3 . chyba jeszcze cenniejszy sukces , to trzecie miejsce szesnastoletniego Dawida Balcerzaka. Po dwóch pierwszych zawodników każdej kategorii wiekowej awansowało do finałów ogólnopolskich. Dzięki świetnej grze Paulina Nowacka , Magdalena Wysocka i Jakub Różak wystartują pod koniec stycznia w Łomży.
Tak więc można powiedzieć, że bardzo dobrze zaczął się dla tenisistów stołowych nowy rok.