Szczypiorniak bez awansu

2022-07-31

Zawodnicy Szczypiorniaka Gniezno zajęli dziesiąte miejsce w rozegranym w Gdańsku turnieju w ramach PGNiG Summer Superligi i nie zagrają w najlepszej ósemce Mistrzostw Polski w piłce ręcznej plażowej.

W rozegranym w Gdańsku turnieju piłki ręcznej plażowej w ramach PGNiG Summer Superligi gnieźnieńskie „Wilki” zajęły dziesiąte miejsce.

Gnieźnianie wygrali z Mazurem Sierpc 2:1 i Jedynką Morąg 2:0 oraz przegrali po 0:2 z SPR GOKiS Kąty Wrocławskie i Szczypiorniakiem Bielsko-Biała i ostatecznie nie awansowali do turnieju finałowego, który zostanie rozegrany w Płocku.

KS Szczypiorniak Gniezno: Zanto, Śliwiński - Krakowiak, Grzelak, Jurkiewicz, Jarząbek, Kniaź, Szcześniak, Światłowski, Kosecki, Stempuchowski, Miemietz