Szczypiornistki MKS-u PR URBIS Gniezno przegrały po walce w Tczewie

2019-01-19

Spotkanie wyjazdowe MKS-u PR URBIS Gniezno w sobotę 19 stycznia z Samborem Tczew było typowym meczem walki. Do przerwy gnieźnianki przegrywały dwoma bramkami (11:13) trochę zawodząc skutecznością.

Po przerwie niestety ta skuteczność nie poprawiła się. Do tego szczypiornistki z Gniezna złapały głupie kary dwuminutowe i przeciwnik odskoczył na sześć bramek. Na dodatek czerwoną kartkę otrzymała Jagoda Linkowska za rzut z karnego w twarz bramkarki gospodarzy. Ostatecznie mecz wygrał Sambor Tczew 26:22.

SPR Sambor Tczew – MKS PR URBIS Gniezno 26:22 (13:11)

Najwięcej bramek:
MKS PR URBIS Gniezno: Jagoda Linkowska i Monika Łęgowska-  po 4.
SPR Sambor Tczew: Aleksandra Juć – 6.

Skład MKS-u PR URBIS Gniezno: Lidia Kobyłecka, Kamila Olejniczak, Weronika Wilkosz (bramkarki)- Maja Bielińska, Ewa Nowicka, Agnieszka Siwka, Joanna Sawicka, Katarzyna Ochocka, Karolina Chojnacka, Martyna Dolacińska, Martyna Bigoszewska-Jackowiak, Martyna Rachela, Monika Walkowska, Jagoda Linkowska, Monika Łęgowska (zawodniczki z pola). Trenerami MKS-u PR URBIS Gniezno są: Robert Popek i Roman Solarek.