Szkoła Futbolu bezproblemowo wygrywa z MKS Mieszko Gniezno 7-2 (4-0)!!!

2015-09-26

W piątek 25 września zawodnicy Szkoły Futbolu Gniezno oraz MKS Mieszko I Gniezno spotkali się w derbowym spotkaniu w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Już od pierwszych minut można było zauważyć ogromną przewagę zawodników SF a kwestią czasu była bramki w tym meczu. Chociaż, że zawodnicy SF wyjątkowo tego dnia byli nieskuteczni to już do przerwy uzbierali kilku bramkową przewagę ( do przerwy 4-0 ). Druga połowa znów wyglądała podobnie, jednak mieszkowcy wyprowadzili dwie kontry, które zakończyły się bramkami. Ostateczny wynik meczu to 7-2, a zawodnicy Szkoły Futbolu po raz kolejny pokazali, że od 3 lat są niepokonani w Gnieźnie (rocznik 2005/06).

SZKOŁA FUTBOLU Gniezno - Mieszko I Gniezno 7-2 (4-0)

Zawodnicy Szkoły Futbolu w swojej grupie Orlik E1 gr.1  po 4 kolejkach z kompletem punktów pewnie po raz kolejny zmierzają do gry w grupie mistrzowskiej.