SZOKujący "trening" z Bojanowem

2013-12-04

4 grudnia o w hali sportowej Gnieźnieńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mieszczącej się przy ulicy Jolenty, Start SGB TS Basket MOS Gniezno podejmował przedostatnią drużynę w tabeli UKS Szok Bojanowo.

Oglądając ten mecz i różnicę w wyszkoleniu dziewcząt z obydwu drużyn, to porównać to można jak dzień do nocy. Można powiedzieć iż w ramach ligowego pojedynku gnieźnieńskie basketki, zafundowały sobie dobry Mikołajkowy trening z tą różnicą, że zabrakło Mikołaja ale był prezent w postaci wysokiego wyniku końcowego.

Trudno, kogoś w drużynie gości pochwalić, no może troszkę wszystkie dziewczęta za ambicję i chęć grania, bo nad techniką gry muszą jeszcze sporo popracować.

W gnieźnieńskim zespole, tym razem pomimo słabszej drużyny przeciwnej, nie dało się odczuć lekceważenia przeciwnika, czego odzwierciedleniem była spora ilość zdobytych koszy, które padały często i mnij popełnianych błędów. Dość widowiskowe kosze były te rzucane za trzy punkty, które kilka dziewcząt zainkasowało.

Pierwsza kwarta - wynik 29:2, druga kwarta - 58:7, trzecia kwarta - 77:13 i czwarta kwarta - 105:21

Start SGB TS Basket MOS Gniezno - UKS Szok Bojanowo 105:21

Punkty dla Start SGB TS Basket Gniezno: Liliana Banaszak 25, Katarzyna Matysiak 16, Marta Kęsik 15, Aleksandra Piasecka 14, Monika Pilarska 10, Kinga Twardowska 9, Natalia Janiuk 5, Julia Mierzwiak 4, Aleksandra Skubiszyńska 4, Aleksandra Grzechowiak 2, Karolina Draheim 1, Marta Kubasik 0.