Szukamy Młodych Talentów w Gnieźnie – podsumowanie edycji 2018/2019

2019-05-15

Tym razem już ostatni finałowy turniej XVII edycji rozgrywek z cyklu „Szukamy Młodych Talentów”, na który serdecznie zaprasza Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” wspólnie z Klubem Sportowym Stella, Urzędem Miejskim w Gnieźnie i Gnieźnieńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w dniu 24 maja o godz. 16.00 sala sportowa GOSiR przy ul. Sportowej turniej połączony ze zbliżającym się DNIEM DZIECKA.

Do udziału zapraszamy dzieci i młodzież szkół podstawowych z terenu miasta Gniezna,  gmin powiatu gnieźnieńskiego i gmin ościennych.   
 
Zawodniczki i zawodnicy rywalizować będą w kategorii klas I-III, klas IV-VI oraz klas VII -VIII. Zwycięzcy poszczególnych kategorii ostatniego turnieju otrzymają okolicznościowe medale. 
 
Po zakończonych rozgrywkach nastąpi oficjalne podsumowanie całej edycji 2018/2019 w którym finaliści poszczególnych kategorii z podziałem na dziewczynki i chłopców otrzymają za zajęcie od I do IV miejsca pamiątkowe puchary. W klasyfikacji zespołowej szkół podstawowych 3 najlepsze placówki otrzymają puchary Prezydenta Miasta Gniezna. 
 
Szczegółowych informacji dotyczących organizacji rozgrywek udzielają: Tadeusz Nowak - sędzia główny tel. 601-584-828 lub Stanisław Dolaciński - Prezes Stowarzyszenia Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” - tel. 534 -333-199.  Serdecznie zapraszamy.
 
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno”
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,szukamy-mlodych-talentow-w-gnieznie-podsumowanie-edycji-2018-2019.html