Ta nagroda ufundowana przez MJ-SPORT może być twoja!!!

2018-06-28

Niewiele czasu pozostało do zakończenia czterdziestej trzeciej edycji ,,KONKURSU CYTELNIKÓW”, którego organizatorem raz w miesiącu (w drugim jego tygodniu) jest portal SportGniezno.pl wspólnie z firmą MJ-SPORT

Przypominamy iż konkurs składa się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie pięć dla pięciu osób, nastąpi po losowaniu w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Weź udział w konkursie i wygraj nagrodę rzeczową!!!
 
Ażeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone trzy pytania:
 
1. Zespół Car Gwarant Gniezno w czerwcu rozegrał dwa spotkania ligowe w ramach NICE 1 LŻ. Proszę podać z kim czerwono-czarni walczyli o punkty ligowe i jakimi wynikami zakończyły się oba mecze?
 
2. Spotkanie o Superpuchar Polski w koszykówce mężczyzn, będzie we wrześniu jedną z atrakcji sportowych, do którego dojdzie w ramach oddanej do użytku nowej hali widowiskowo-sportowej w Gnieźnie. Proszę podać jakie zespoły zmierzą się w tym spotkaniu?
 
3. W ramach przygotowań do turnieju Hockey Series Open będącego pierwszym etapem eliminacji do Igrzysk Olimpijskich Tokyo 2020 reprezentacja Polski mężczyzn w hokeju na trawie rozegrała w czerwcu trzy spotkania towarzyskie z Walią. Wszystkie mecze odbyły się na Stadionie im. Alfonsa Flinika przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie. Proszę podać jakimi wynikami zakończyły się te spotkania? 
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 30czerwca 2018 roku na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu. 
 
 Redakcja – SportGniezno.pl
 
Prezentujemy nagrodę w czterdziestej trzeciej edycji  ,,KONKURSIE CZYTELNIKA”
 
 
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,ta-nagroda-ufundowana-przez-mj-sport-moze-byc-twoja.html