Trampkarze KS Gniezno gromią Wełniankę Kiszkowo a junior młodszy przegrywa z Przemysławem Poznań

2015-05-18

Dwa kolejne spotkania mistrzowskie tej wiosny w trwającym sezonie 2014/2015 rozegrały w sobotę 16 maja drużyny młodzieżowe Klubu Sportowego Gniezno, w których zdobyły w sumie trzy "oczka".

Trampkarze KS Gniezno gromią Wełniankę Kiszkowo

Pierwsi do boju o mistrzowskie punkty przystąpili podopieczni Piotra Janusza. Młodzi gnieźnianie w ramach rozgrywek poznańskiej ligi okręgowej C1 trampkarzy grupy 1, na własnym boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się przy ulicy Strumykowej podejmowali zespół Wełnianki Kiszkowo. Spotkanie, które od początku do końca przebiegało pod kontrolą drużyny z grodu Lecha zakończyło się zdecydowanym zwycięstwem zespołu prowadzonego przez trenera Piotra Janusza, który rozgromił swojego rywala  aż 12:0. Podopieczni Piotra Janusza, praktycznie zwycięstwo w sobotnim meczu zapewnili sobie po pierwszej połowie, po której prowadzili z swoimi rówieśnikami z Kiszkowa już 5:0. Po dwie bramki w tej części meczu na swoim koncie w drużynie KS Gniezno zapisali Patryk Bartz i Damian Rożek a jednego gola zdobył Aleksander Mikołajczak. Po zmianie stron gnieźnianie nadal kontynuowali festiwal strzelecki w ich wykonaniu aplikując swojemu rywalowi kolejne siedem goli, po których ustalili końcowy wynik meczu 12:0. W drugiej połowie po dwa gole zdobył Patryk Bartz a po jednym dorzucili do końcowego wyniku Damian Rożek, Dominik Stępniak, Mateusz Rożek, Bartosz Kazmucha i Mateusz Wełnitz.

Poznańska liga okręgowa C1 trampkarz grupa 1

KS Gniezno – Wełnianka Kiszkowo 12:0 (5:0)

Skład trampkarzy KS Gniezno: Patryk Bartz, Artur Dubelt, Bogusz Grzeszczyk, Miłosz Laskowski, Aleksander Mikołajczak, Wojciech Mikołajczak, Jakub Pawlak, Hubert Pietrzak, Damian Rożek, Miłosz Walkowiak, Mateusz Wełnitz, Piotr Zdrojewski. Trener – Piotr Janusz.

Następny mecz trampkarze KS Gniezno, rozegrają 23 maja w Gnieźnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią trawiasta przy ulicy Strumykowej. Tego dnia biało-czerwoni o godzinie 11.00 podejmowani będą przez zespół Mieszka Gniezno.

Jednobramkowa porażka juniorów młodszych KS Gniezno w Poznaniu

W  sobotę 16 maja również o punkty ligowe w ramach rozgrywek poznańskiej ligi okręgowej B1 juniora młodszego grupy 1 walczyli podopieczni Bartosza Kapsy. Gnieźnianie tego dnia udali się do Poznania gdzie byli podejmowani przez swoich rówieśników z drużyny miejscowego Przemysława .  Biało-czerwoni wyjazdu do Poznania oraz potyczki piłkarskiej z miejscowym Przemysławem nie zaliczą do udanych. Podopieczni Bartosza Kapsy po dość wyrównanym spotkaniu przy kilku dogodnych sytuacjach do zdobycia bramki między innymi przez Krzysztofa Radkiewicza w pierwszej połowie w 35 i 48 minucie oraz poprzeczce w 79 minucie, ulegli niestety swojemu rywalowi przegrywając z nim w stosunku 1:0.

Poznańska liga B1 junior młodszy grupa 1

Przemysław Poznań - KS Gniezno 1:0 (0:0))

Skład juniora młodszego KS Gniezno: Adrian Fiebig, Patryk Jarzyński, Piotr Kaźmierczak, Bartosz Kazmucha, Przemysław Kilichowski, Dawid Połatyński, Krzysztof Radkiewicz, Paweł Siwka, Jakub Smelkowski, Dominik Stempniak, Miłosz Warda, Daniel Załęski. Trener – Bartosz Kapsa .

Następny mecz juniorzy młodsi KS Gniezno, rozegrają dopiero 31 maja na wyjeździe w Kiekrzu gdzie o godzinie 11.00 będą podejmowani przez miejscowy zespół Arki.