Trampkarze starsi KS Gniezno remisują z Wartą Poznań

2013-10-26

W sobotę 26 października trampkarze starsi KS Gniezno, rozegrali kolejne swoje spotkanie mistrzowskie w ramach poznańskiej klasy trampkarzy. Tego dnia podopieczni Bartosza Kapsy, w ramach ósmej kolejki nowego sezonu udali się do Poznania gdzie byli podejmowani przez zespół miejscowej Warty. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2 i podziałem punktów przez oba zespoły w ligowej tabeli.

Biało-czerwoni sobotnie spotkanie z Wartą Poznań rozpoczęli bardzo dobrze prowadząc z gospodarzami tej potyczki piłkarskiej po pierwszych czterdziestu pięciu minutach 1;0. Bramkarza gospodarzy wyprowadzając tym samym na prowadzenie pokonał w zespole KS Gniezno – Tobiasz Garstka po asyście Kacpera Serwatki. I kiedy wydawało się że po zmianie stron KS Gniezno, wygra to spotkanie dokumentując zwycięstwo swoje przez zdobycie kolejnych bramek. Do głosu doszli gospodarze strzelając dwie bramki biało-czerwonym. Najpierw do remisu 1:1 warciarze doprowadzili w  50 minucie a w 58 minucie wyszli na prowadzenie 2:1. Podrażnienie takim obrotem sporawy młodzi gnieźnianie wzięli się ostro do roboty co przyniosło efekt w postaci zdobytej bramki w 72 minucie przez Adriana Jandego. Bramka Jandego dała remis 2:2 a że wynik do końca nie uległ zmianie to oba zespoły podzieliły się punktami w ligowej tabeli.

Kolejne spotkanie trampkarze starsi KS Gniezno, rozegrają u siebie w sobotę 2 listopada podejmując zespół Stopera Poznań. Początek tej potyczki piłkarskiej zaplanowano na godzinę 10.00 na boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie.