Trampkarze starsi Mieszka-Carbon pokonują u siebie Poznańską 13 Poznań

2014-04-27

W sobotę 26 kwietnia trampkarze starsi Mieszka-Carbon Gniezno, rozegrali kolejne swoje spotkanie w grupie mistrzowskiej. W szóstym meczu podopieczni Przemysława Urbanika, na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie podejmowali zespół Poznańska 13 Poznań. Spotkanie po dość wyrównanym przebiegu zakończyło się zwycięstwem trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno w stosunku 3:1.

Gnieźnianie, prowadzenie 1:0 w meczu objęli już w 2 minucie. Zagranie piłki w pole karne gości przez Daniela Brylewskiego na bramkę zamienił pokonując uderzeniem z głowy z 8-go metra Adrian Krupka. Prowadzeniem jedną bramką trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno, zakończyła się pierwsza połowa sobotniego meczu z Poznańską 13 Poznań. Po zmianie stron w 60 minucie goście doprowadzili do stanu 1:1. Jak się później okazało była to jedyna bramka zdobyta przez poznaniaków gdyż następne dwie w meczu zdobyli gnieźnianie. W 70 minucie prowadzenie na 2:1 zespołu z Gniezna, podwyższył Jarosław Łukomski a osiem minut później wynik końcowy meczu 3:1 dla trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno, ustalił Filip Fiborek.
A już w najbliższą niedzielę 4 maja drużyna trampkarzy starszych uda się na kolejne swoje spotkanie ligowe, w którym będzie podejmowana przez zespół Błękitnych Wronki. Do meczu dojdzie o godzinie 13.00 na boisku w Popowie.

Skład trampkarzy starszych Mieszka-Carbon: Wiktor Adamski, Dominik Andrzejewski, Daniel Brylewski, Patryk Dudek, Filip Fiborek, Adrian Franczak, Jakub Hoffmann, Adrian Kiełpiński, Adrian Krupka, Dorian Kwacz, Patryk Łapiński – rezerwowi Mikołaj Lipiński, Jarosław Łukaomski, Kamil Łuszcyński, Jakub Mikitow, Łukasz Pałasz, Patryk Podborny, Michał Zimmer