Trzecia porażka Wełnianki Kiszkowo w meczu kontrolnym

2020-02-24

Zespół Wełnianki Kiszkowo, w ramach przygotowań do rudy rewanżowej w wielkopolskiej klasie B grupie 5 ma z sobą trzecie spotkanie kontrolne.

W niedzielę 23 lutego podopieczni Tymoteusza Łukaszyka, na własnym boisku w Kiszkowie podejmowali zespół Błękitnych Owińska. Spotkanie niestety dla Wełnianki Kiszkowo, zakończyło się trzecią z rzędu porażką i to w dość dużych rozmiarach bo aż 0:6

Od początku spotkania dominowali goście, wyprowadzając akcje głównie długimi piłkami. Przez brak realizacji założeń taktycznych oraz przez trudne warunki spowodowane grząską murawą kiszkowianiue mieli trudności przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy, co rywale skutecznie wykorzystali. Do przerwy zdobywając 4 bramki, które ustawiły mecz. Próby Wełnianki Kiszkowo, w pierwszej połowie kończyły się niestety niecelnymi strzałami.

Na drugą połowę zespół z Kiszkowa wyszedł ze zmienionym ustawieniem oraz kilkoma zmianami personalnymi. Gra uległa poprawie, środek pola się zagęścił, natomiast brakowało ostatniego podania. Rywale przypieczętowali swoje zwycięstwo bramką po kontrataku oraz bramką z rzutu karnego.

Wełnianka Kiszkowo 0:6 Błękitni Owińska