Trzecia pozycja Husarza Gniezno w Środzie Wielkopolskiej

2017-11-27

W sobotę 25 listopada w Środzie Wielkopolskiej odbył się Turniej Mikołajkowy w zapasach w stylu wolnym.

W zmaganiach wzięło udział prawie 110 zapaśników z 7 zespołów. W klasyfikacji drużynowej zwyciężył Ceramik Krotoszyn, drugie miejsce wywalczyła Tęcza Środa Wielkopolska, a na trzeciej pozycji uplasował się Husarz Gniezno. Ponadto starowały ekipy z Grunwaldu Poznań, Grunwaldu Plewiska, UKS Kiekrz i Unii Swarzędz.

Gniezno reprezentowało 15 zawodników, którzy wywalczyli 13 medali.
Złote krążki  wywalczyli - Ignacy Szarzyński (kat. 27kg), Mateusz Dziadoszek (kat. 32 kg) i Mikołaj Budzyński (kat. 35 kg).
Drugie miejsce zdobyli - Jan Skupin, Alan Bogucki, Eryk Bogucki.
Na trzecim podium stanęli - Antoni Skupin, Matylda Dziadoszek, Patryk Remlein, Mateusz Kopaczewski, Konrad Sobkowiak, Hubert Sobkowiak, Kacper Pastwa. Jakub Grzelak i Jakub Budny uplasowali się na 5 pozycji.