Trzecia z rzędu porażka juniorów starszych Mieszka Gniezno!

2015-10-20

W niedzielę 18 października zespół juniorów starszych Mieszka Gniezno w ramach I ligi wojewódzkiej A 1 rozegrał kolej swoje spotkanie mistrzowskie.

Tego dnia podopieczni Przemysława Urbaniaka , udali się do Swarzędza gdzie byli podejmowani przez swoich rówieśników z zespołu miejscowej Unii. Po wcześniejszych dwóch porażkach gnieźnian wyjazdowej z Lechem II Poznań w stosunku 6:0 i ostatniej u siebie z liderem tabeli Włókniarzem 1925 Kalisz w stosunku 3:0. Młodzi gnieźnianie po raz trzeci po meczu walki schodzili z placu gry pokonani. Tym razem biało-niebiescy ulegli swoim rówieśnikom z drużyny Unii Swarzędz w stosunku 2:0 mimo że do przerwy w meczu był wynik bezbramkowy. O porażce gnieźnian w Swarzędzu zadecydowała druga poła meczu, w której gospodarze po zdobyciu goli w 47 oraz 70 minucie ustalili końcowy wynik tego meczu.

Skład juniora starszego Mieszka Gniezno: Miczyński, Siwka, Śmiłowski, Franczak, Warsiński, Połatyński, Danielewicz, Śmigowski, Kaczmarek, Kaźmierczak, Napierała.
Rezerwa: Łuszcyński, Dudek, Przybylski, Wielgorecki, Krupka

Kolejny mecz zespół juniora starszego Mieszka Gniezno, rozegra w niedzielę 25 października  o godzinie 11.00 kiedy to będą podejmować na swoim boisku przy ulicy Strumykowej zespół Stali Pleszew.