Trzecie miejsce młodego pingpongisty – Ksawiera Jarosa

2019-12-09

Bardzo dobrze zaprezentował się młody tenisista stołowy Stelli Niechan – Ksawier Jaros zajmując 3 miejsce podczas Turnieju Grand Prix Wielkopolski w kategorii żaków w Poznaniu.

W zawodach startowało blisko sześćdziesięcioro zawodników z całej Wielkopolski. Ksawier pokonał  Patryka Ożgę z Łobzonki Wyrzysk 3:0, Huberta Kwiecińskiego z Konina 3:0, w meczu półfinałowym uległ po dramatycznym meczu Filipowi Balińskiemu z Dąbcza 2:3, potem wygrał z Janem Danielewiczem z Kleszczewa 3:1 i jeszcze raz w dodatkowym pojedynku o trzecie miejsce wygrał Hubertem Kwiecińskim 3:1. Trzecie miejsce to duży sukces naszego pingpongisty.