Trzecie miejsce Syljar Symix AutoGniezno w Dąbrowie

2023-03-12

W niedzielę w Dąbrowie rozegrany został wiosenny turniej Oldboys + 35 piłki halowej piłki nożnej pięcioosobowej o Puchar Radnego Gminy Dąbrowa Pana Marka Cyroka.

Z zaproszenia wzięcia w tym turnieju skorzystała gnieźnieńska drużyna Syljar Symix AutoGniezno, która po pięciu zwycięstwach, jednym remisie  i jednej porażce została sklasyfikowana z zdobytymi 16 punktami na medalowym miejscu a mianowicie trzecim. Oprócz Syljar Symix AutoGniezno w turnieju w Dąbrowie, udział wzięły jeszcze zespoły Darko Art - Met Żnin. Antalex Barcin, Zjednoczeni Trzemeszno, Sipiory Nakło nad Notecią, Avaco Trzemeszno, Gopło Kruszwica oraz Olimpia Dąbrowa. Cały turniej z 18 punktami, który został rozegrany systemem ,,każdy z każdym” wygrała drużyna Darko Art - Met Żnin. Druga pozycja natomiast przypadła ekipie Antalex Barcin, która turniej zakończyła również z 18 oczkami podobnie jak ekipa Darko Art - Met Żnin.  Lecz o pozycji która z wymienionych drużyn zajęła pierwsze a która drugie miejsce w turnieju decydowała różnica zdobytych i straconych bramek.

Syljar Symix AutoGniezno zagrał w składzie: Kamil Dolata - Łukasz Pućka,
Damian Gola , Sebastian Haremza, Dariusz Tyszkiewicz, Grzegorz Jankowski, Piotr Saskowski.