Trzemeszeński turniej piłki nożnej halowej drużyn zakładowych zakończony.

2014-03-31

Wczoraj (30.03.2014) w hali OSiR odbył się Turniej piłki nożnej halowej drużyn zakładowych. Tak jak już wcześniej pisaliśmy udział w turnieju wzięło pięć reprezentacji: Firmy Cembrit Trzemeszno, Intermarche Poznań, PKP Intercity Poznań, Państwowej Straży Pożarnej z Gniezna oraz Urząd Miasta i Gminy z Trzemeszna. Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym".

Wczoraj (30.03.2014) w hali OSiR odbył się Turniej piłki nożnej halowej drużyn zakładowych. Tak jak już wcześniej pisaliśmy udział w turnieju wzięło pięć reprezentacji: Firmy Cembrit Trzemeszno, Intermarche Poznań, PKP Intercity Poznań, Państwowej Straży Pożarnej z Gniezna oraz Urząd Miasta i Gminy z Trzemeszna.  Turniej został rozegrany systemem "każdy z każdym".

Zgodnie z planem turniej rozpoczęliśmy o godz. 10.00. Od początku faworytem turnieju była reprezentacja Intermarche Poznań. Dużą przewagą bramkową pokonywali swoich przeciwników. Jedynie trzemeszeńska drużyna Cembrit zdołała objąć wynik remisowy z faworytem (2:2). Wysoki poziom gry Intermarche z zdobytą ilością 10 pkt. pozwolił objąć I miejsce na podium w niedzielnym turnieju. II miejsce wywalczyła drużyna Cembrit (8 pkt.). Cembrit zdobył  jeden pkt. więcej od reprezentacji PSP Gniezno, które uklasyfikowało się na III miejscu. Pozostałe dwie drużyny UMiG Trzemeszno oraz PKP Intercity Poznań objęły ostatnie miejsca. UMiG zdołał jedynie wygrać z z PKP Intercity zdobywając tym samym 3 pkt.  i IV miejsce w turnieju. PKP niestety nie wywalczyło żadnego pkt.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary Burmistrza MiG Trzemeszno Krzysztofa Derezińskiego oraz dyplomy, które Burmistrz osobiście wręczył. Nagrody w postaci i nagród rzeczowych  otrzymali również: król strzelców - Bartłomiej Hlebowski (Itermarche), najlepszy zawodnik Marcin Antczak (Intermarche) oraz najlepszy bramkarz Michał Szukalski (Cembrit).

Sędzia główny: Jacek Siwa

Organizator:  MiG Trzemeszno oraz OSiR Trzemeszno.