Trzy punkty pozostały w Witkowie!

2019-11-19

Zdecydowanym zwycięstwem rundę jesienną sezonu 2019/2020 zakończyli w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi grupy 1 zakończyli seniorzy zespołu Vitcovii Witkowo.

W sobotę 16 listopada zespół prowadzony przez Dariusza Kamińskiego, podejmował na własnym terenie i przed własną publicznością ekipę Tulisi Tuliszków. Witkowianie godnie pożegnali się przed okresem zimowym z swoimi sympatykami pokonując swojego rywala zdecydowanie 3:0. Gospodarze na prowadzenie 1:0 wyszli w 21 minucie meczu. Golkipera przyjezdnych pokonał celnym trafieniem piłki do jego bramki w ekipie Vitcovii – Michał Wiśniewski. Trzy minuty później było już 2:0 dla witkowian a gola na swoim koncie zapisał Oskar Pietrzak. A że wynik nie uległ już zmianie do końca pierwszej połowy to zespół prowadzony przez Dariusza Kamińskiego schodził do szatni prowadząc z swoim rywalem 2:0. Po zmianie stron padła tylko jedna bramka e tej części gry a autorem jej okazali się witkowianie. W 69 minucie gola na 3:0 dla miejscowych zdobył strzelec drugiej bramki Oskar Pietrzak. Jak się później okazało była to ostatnia bramka zdobyta przez obie drużyny w tym spotkaniu i mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem zespołu z Witkowa.

Tym zwycięstwem zespół Vitcovii Witkowo, zakończył rundę jesienną sezonu 2019/2020 w rozgrywkach wielkopolskiej V ligi grupy 1 na 10 miejscu z zdobytymi w 15 meczach 18 oczkami.

Skład Vitcovii Witkowo: Piotr Galant, Tomasz Kaźmierczak, Kacper Boczkowski (68' Sebastian Masłowski), Adrian Kiełpiński, Patryk Bojarski, Adrian Krupka (60' Mateusz Pietrowski), Hubert Mielcarek, Daniel Nowaczyk, Oskar Pietrzak (70' Patryk Dąbek), Patryk Stachowiak (79' Bartłomiej Melewski), Michał Wiśniewski. Trener Dariusz Kamiński