Trzy punkty w Jarosławcu na wagę zwycięstwa w lidze!!!

2018-06-07

W środę 6czerwca trampkarze C1 Mieszka Gniezno rocznika 2003 udali się do Jarosławca na zaległy mecz ligowy z drużyną Orkana Jarosławiec. Zwycięstwo w tym meczu dawało młodym piłkarzom z grodu Lecha pierwsze miejsce w rozgrywkach ligowych sezonu 2017/2018.

Tak też się stało. Piłkarze  prowadzeni w tych rozgrywkach przez Dariusza Kuryłę wygrali z Orkanem zdecydowanie bo aż 10:0 prowadząc do przerwy z swoim rywalem 3:0. Młodzi gnieźnianie ostre strzelanie rozpoczął już w 1m. Jakub Socha strzelając bramkę głową wyprowadził swój zespół na prowadzenie 1:0. Druga bramka padła w 10 min., ponownie ją zdobył ja Jakub Socha. Na 3:0 podwyższył w 22 min. Dawid Górzyński. W drugiej połowie meczu przewaga zespołu Mieszka Gniezno rocznika 2003 nie podlegała dyskusji. W 33 min. faulowany w polu karnym był Nikodem Blaszyński a pewnym wykonawcą rzutu karnego był Oliwier Eggebrecht. W 45 min. Bramkę na 5:0 zdobył Jakub Socha. Minęły zaledwie 3 min. i kolejną bramkę zdobył Mikołaj Konieczny. W 51 min. na 7:0 podwyższa rezultat dla Mieszka Gniezno rocznika 2003 - Mateusz Buś. W 60 min. i swoją czwartą bramkę w meczu zdobył Jakub Socha a w 70 min. meczu gola strzelił Adam Waraczyński. W doliczonym czasie gry wynik końcowy spotkania 10:0  dla Mieszka Gniezno rocznika 2003 ustalił  Mateusz Buś.

Do zakończenia rozgrywek ramach II ligi okręgowej C1 Trampkarz grupy 1 pozostały dwa mecze i miejmy nadzieję, że drużyna Mieszka Gniezno Rocznika 2003 z kompletem punktów zakończy sezon. W obecnej chwili biało-niebiescy  legitymują się wynikiem 8 meczy 8 zwycięstw.

Skład Mieszka Gniezno rocznika 2003: Jakub Grajek, Marcin Garjaciak.
Mateusz Buś, Dawid Górzyński, Wiktor Gromadzki, Kacper Bubacz, Adam Waraczyński, Nikodem Blaszyński, Oliwier Eggebrecht, Mikołaj Konieczny, Jakub Socha, Wiktor Pakuła, Bartek Stręk, Alan Cieślewicz, Adrian Matelski, Jakub Zioło, Mikołaj Mroczkowski