Trzybramkowe zwycięstwo Fary Pelikan Żydowo

2018-09-02

Zespół Fary Pelikan Żydowo, w drugim meczu nowego sezonu 2018/2019 w rozgrywkach poznańskiej klasy B grupy 1 w pełni zrehabilitował się za swoją porażkę na inauguracje ligi kiedy to uległ niespodziewanie na wyjeździe beniaminkowi WKS Owieczki w stosunku 5:1.

W sobotę 1 września podopieczni Dawida Gierałki, podejmowali na własnym trenie i przed swoją publicznością zespół LKS Kicin. Żydowianie to spotkanie wygrali zdecydowanie 3:0 prowadząc z swoim rywalem do przerwy jedną bramką. Gola dającego prowadzenie gospodarzom 1:0 w pierwszej części meczu zapisał na swoim 25 minucie Karol Kowalski. Kolejne dwa gole zespół z Żydowa, zdobył już w drugiej części spotkania. Na 2:0 prowadzenie gospodarzy podwyższył w 67 minucie Marcin Maciejewski. Wynik natomiast meczu na 3:0 dla Fary Pelikan Żydowo, ustalił w doliczonym czasie gry grający trener Dawid Gierałka.

Skład Fary Pelikan Żydowo: Alan Piechowiak, Damian Pankowski (85'Kacper Waszak ), Karol Kowalski (46'Kacper Lisiecki), Wojciech Żabierek, Bartosz Kaczmarek (75' Dawid Gierałka), Marcin Maciejewski, Krystian Małecki, Dawid Rożewski (67' Paweł Rożewski), Marek Sanok, Karol Stein (60' Adrian Zych),  Bartosz Wejerowski