TS Basket wygrywa drugi mecz w Finałach MP i jest jedną nogą w pierwszej czwórce!

2014-06-05

5 czerwca TS Basket rozegrał drugi mecz w Finale Mistrzostw Polski koszykówki kobiet U14, których gospodarzem jest UKS Orlik Ujazd.

Po zwycięstwie w dniu wczorajszym na gospodarzami mistrzostw - UKS ORLIK Ujazd, w dniu dzisiejszym przyszło gnieźniankom zmierzyć się z drużyną, z którą przegrały w ćwierćfinałach a mianowicie KS JAS-FBG Sosnowiec.

Prowadzenie od samego początku przejęły sosnowiczanki, które przez dwie kwarty ją utrzymywały. Tak było do przerwy. Po niej czyli trzecia i czwarta kwarta należała już do gnieźnieńskich basketek, które powoli lecz systematycznie zaczęły odrabiać straty, kończąc ten fascynujący pojedynek minimalnym ale zwycięstwem 48:47.

TS BASKET GNIEZNO – JAS-FBG SOSNOWIEC 48:47 (11-12 7-23 12-7 18-5)

Składy:

TS Basket: K. Drahim 7, J. Mierzwiak 4, A. Skubiszyńska 4, M. Kubasik 0, M. Pilarska 0, M. Kęsik 0, K. Matysiak 0, A. Grzechowiak 4, O. Prusak 2, A. Piasecka 8, K. Twardowska 0, L. Banaszak 19

JAS-FBG Sosnowiec: W. Mendyk 0, O. Bandor 6, A. Wojtala 10, B. Nowak 4, S. Peciak 1, A. Nowacka 0, P. Szota 2, Z. Guzik 0, K. Stefaniak 13, E. Mantykiewicz 0, W. Wołyńska 7, K. Zuziak 4