Turniej BUSHI-DO CUP 2021. INOCHI Gniezno z trzema brązowymi medalami!

2021-11-08

Sześciu zawodników szóstego listopada reprezentowało KK Inochi Gniezno na zawodach, które odbyły się w Bydgoszczy.

Marcin Woliński w konkurencji kumite indywidualne mężczyzn -75kg się na trzecim miejscu zdobywając brązowy medal. Bernadetta Kuleczka w konkurencji kata indywidualne seniorek również wywalczyła trzecie miejsce zdobywając brązowy medal. Nasze młodsze zawodniczki- Zuzanna Gbur oraz Barbara Cieślińska w kata indywidualne dziewcząt 10-11 lat zajęły ex aequo trzecie miejsce. Natomiast Jolanta Woźniak startując w kumite indywidualnym oraz kata indywidualnym dziewcząt 12-13 lat w obu konkurencjach zajęła piątą pozycję. W zawodach wzięli również udział Alicja Kaszyńska oraz Kacper Majchrzak zajmując tym razem dalsze pozycje.