Turniej mistrostw okręgu w ramach Centralnych Dni Olimpijczyka

2019-04-15

W minioną sobotę, 13 kwietnia, rozegrany został IV turniej mistrzostw okręgu w hokeju na trawie młodziczek i młodzików. Turniej był częścią obchodów Centralnych Dni Olimpijczyka.

Do zmagań w kategorii młodziczek zgłosiły się 4 zespoły w tym Stella Gniezno, a w kategorii młodzików 9 drużyn w tym Start 1954 Gniezno.

Zespół Stelli pokonał AZS AWF Poznań 3:1, zremisował z Politechniką Poznań 1:1, oraz przegrał ze Swarkiem Swarzędz 0:5. Stellistki zajmują trzecie miejsce w tabeli rozgrywek z dorobkiem 13 punktów.

Drużyna Startu  wygrała wszystkie swoje mecze  z:  AZS AWF Poznań 14:0 Grunwaldem Poznań 9:2 i Wartą Poznań 4:2. Startowcy liderują w zmaganiach młodzików z dorobkiem 30 punktów wyprzedzając MKS Środa Wielkopolska - 23 i Grunwald Poznań - 20.

Kolejny turniej w ramach mistrzostw okręgu młodzików rozegrany zostanie 27 kwietnia w Środzie Wielkopolskiej.

Radosław Kossakowski+foto (fotorealcja tutaj)