Turniej skrzatek o Puchar Starosty

2016-03-15

W weekend 5-6 marca na kortach Szkoły Tenisa TP odbył sie organizowany przez UKS Smecz Gniezno turniej wojewódzki Skrzatek o Puchar Starosty Gnieźnieńskiego -Beaty Tarczyńskiej.

Do rywalizacji przystąpiło 8 zawodniczek z Poznania , Puszczykowa, Pobiedzisk ,Opakenicy i 3 zawodniczki z Gniezna : Zuza  Kowalewska , Marcelina Jędras i Nicole Puchalska. Nasze zawodniczki po pięknych grupowych meczach i zaciętej walce zostały pokonane w fazie grupowej i niestety nie awansowały do finałów .
Po zaciętych półfinałach i  pięknym finale zwyciężyła Tatiana Burdzińska ATA Kerber Puszczykowo pokonując w finale Emilkę Alkowską z TT Świerczewo 6:2 6:3 . Trzecie miejsce zdobyły Roksana Kokocha PKT Pobiedziska i Zuza Zapłata z KS Promień Opalenica.