Turniej Tenis10

2014-09-25

W miniony weekend odbył się kolejny turniej z cyklu o "Mega Puchar" Prezydenta Jacka Kowalskiego w kategorii do lat 10-ciu.

Cykl ten trwający od stycznia przyciąga coraz więcej zawodników i zawodniczek. Dzieci grają wg jednego z najnowszych programów ITF- Tenis 10. Tym razem na korty Szkoły Tenisa "TP" przyjechało 19 zawodników z Poznania , Nowego Tomyśla ,Inowrocławia i Gniezna.

Po bardzo zaciętych meczach grupowych wyłoniono finalistów, a następnie zwycięzców. Wśród dziewczynek zwyciężyła Tatiana Burdzińska z Poznania , 2 miejce zajęła Emilia Alkowska z TT Świerczewo po zaciętym meczu z naszą zawodniczką Nicole Puchalską z UKS Smecz Gniezno 1:4 4:2 13:11,
Finał chłopców również był pełen emocji , po zaciętym meczu zwyciężył jak dotąd niepokonany w całym cyklu , Jakub Piątkowski z STZ Sokół Inowrocław z Jakubem Skolasińskim z AZS Poznań 4:3 1:4 10:8. Trzecie miejsce zajęli : Łukasz Sniadecki KT Nowy Tomyśl i Adam Kaczmarek z AZS Poznań.

Kolejne turnieje już w październiku , serdecznie zapraszamy. Dziękujemy sponsorowi głównemu cyklu firmie Gols Plus z Poznania.