Turniej w Złotowie z dużym sukcesem dla ,,Chrobrego-Gniezno”

2016-06-27

W dniu 25 czerwca odbył się Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznika 2006 i młodszych o Puchar Burmistrza Miasta Złotowa.

Do turnieju zgłosiło się 20 zespołów z całej Polski. Drużyny zostały podzielone na cztery grupy po pięć zespołów. „Chrobry-Gniezno” został wylosowany do grupy A w której zmierzyli się z Football Academy Złotów 2-0, Football Academy Piła 2-1, Gryf Słupsk II 2-0, Jaguar Gdańsk 5-0 i z pierwszego miejsca awansowali do Fazy Finałowej. W kolejnych meczach o awans do Finału podopieczni Trenera Dawida Śmiałowskiego pokonali Gryf Słupsk I 2-0, Energetyk Gryfino 2-1 i Polonie Jastrowie 1-0. W Wielkim  Finale po bardzo wyrównanym pojedynku Chrobrzacy w ostatnich sekundach ulegli  drużynie Fair Play Złotów 1-2 ostatecznie zajmując drugie miejsce w całym turnieju.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik „Chrobrego-Gniezno” Patryk Śniegowski.

Zdobycie II miejsca i tytułu wicemistrza turnieju dla Dziecięcej Akademii Piłkarskiej „Chrobry-Gniezno” to ogromny sukces młodych piłkarzy w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej w Złotowie.