Turniej wojewódzki młodzików super obsada

2014-01-13

W miniony weekend na kortach Szkoły Tenisa TP odbył się turniej wojewódzki Młodzików (chłopców do lat 14-tu).

Organizatora zaskoczyła wysoka ilość zgłoszonych  zawodników 24 osoby. Mieliśmy przyjemność gościć zawodników z Szczecina, Łodzi, Bydgoszczy, Inowrocławia, Wrześni, Wałcza i Poznania.

Można było poobserwować grę i emocje na najwyższym poziomie. Zawodnicy zagrali wspaniałe mecze. Niestety nasi chłopcy przegrali swoje pierwsze mecze Albert Chudy z M. Pietrasikiem 4:6 3:6, a Jakub Jeliński z W. Bzowym 1:6 6:3 3:10.

Cały turniej wygrał Filip Cieśla z Ange Puszczykowo pokonując w finale Kacpra Góreckiego z PKT Pobiedziska 6:2 7:5, trecie miejsce egzekwo zajęli zawodnicy AZS Poznań A.Przygodzki i M.Piątkowski.

Zebraliśmy dobre recenzje za organizacje turnieju.

Wszystkim startującym serdecznie dziękujemy za udział .Za tydzień TW Kadetek (dziewczynki do 16-tu lat) zapraszamy.