Turniej z cyklu o Mega Puchar Jacka Kowalskiego

2014-10-21

W sobotę i niedziela 18 i 19 października na kortach Szkoły Tenisa TP w Gnieźnie, odbył się kolejny turniej z cyklu o Mega Puchar Prezydenta Jacka Kowalskiego.

Turniej z programu Tenis 10 w kategorii zielonej. Po zaciętych meczach , w przyjemnej sportowej atmosferze wyłoniono zwycięzców . Wśród dziewczynek zwyciężyła Weronika Ewald z Łęczycy pokonując Emilke Alkowska z Świerczewa 4:3 (7:5) 4:0 . Trzecie miejsce zajęły zawodniczki UKS Smecz Gniezno Nicole Puchalska i Oliwia Kasprzyk . Wśród chłopców zwyciężył dotąd niepokonany w całym cyklu Jakub Piątkowski z Inowrocławia który
pokonał w finale Krzysia Janusz z Fabianowo Sport& Beauty Poznań 4:0 4:2. Trzecie miejsce zajęli Mateusz Śledź i Aleksander Woźniak z tego samego klubu. Serdecznie dziekuje sponsorowi cyklu firmie Gols Plus z Poznania. Zapraszam na kolejny turniej  22/23 listopad . Informacje w kalendarzu Tenis10.pl