Turnieje dzieci i młodzików w Gąsawie z udziałem zawodników Startu

2019-06-03

W sobotę, 1 czerwca, w Gąsawie odbył się turniej minihokeja „W zdrowym ciele zdrowy duch” , którego organizatorem był UKS Tarpany Gąsawa dla dzieci z roczników 2008 i wyższych w którym udział wzięli również hokeiści Startu 1954 Gniezno.

Podczas turnieju zawodnicy rozegrali 5 meczów unihokeja oraz 5 meczów minihokeja. Wyniki w tym turnieju nie były ważne. Liczyła się przede wszystkim zabawa. Wszystkie drużyny zajęły miejsce pierwsze oraz otrzymały pamiątkowe medale

Kolejnym osiągnięciem jest zwycięstwo czerwono-czarnych w turnieju młodzików, który odbył się w niedzielę w Gąsawie z okazji 50-lecia istnienia drużyny LKS Gąsawa Nasz zespół zajął pierwsze miejsce, a najlepszym zawodnikiem turnieju został ogłoszony Janek Lauchstaedt.