Tytan Gniezno brązowym medalistą Polskiej Ligi Rugby 7

2014-07-06

Dni 5 lipca w Częstochowie odbył się Turniej Finałowy Polskiej Ligi Rugby 7, w którym wystąpiły zespoły Husara Bolesławiec,RCC Częstochowa, RK Unisław,BBRC Łódź,Gentelmens Łódź,Igloo Ruda Śląska,Miedziowi Lubin i Tytan Gniezno. Drużyna Tytana pojechała do Częstochowy w swoim najmocniejszym dwunastoosobowym składzie.Turniej był bardzo wyrównany i obfitował w wiele niespodzianek.

W spotkaniach grupowych Tytan pokonał Miedziowych Lublin 45-7 i gospodarzy RCC Częstochowa po bardzo dramatycznym meczu 19-14 oraz uległ późniejszemu tryumfatorowi Igloo Ruda Śląska 7-15. W meczu półfinałowym pomimo dużej przewagi ulegliśmy zdobywcy II miejsca RK Unisław 12-19. W meczu o III miejsce Tytan pokonał BBRC Łódź 31-7. To zwycięstwo dało wszzystkim zawodnikom,trenerom i działaczom wiele radości i szczęścia .Medale wręczał Zygmunt Anczok złoty medalista olimpijski w piłce nożnej z 1972 roku w Monachium.

 

Barw Tytana Gniezno bronili: Robert Bosiacki, Patryk Popek, Sebastian Graczyk, Łukasz Bakowski, Radosław Biskupski,Karol Podlawski, Borys Paszczak, Łukasz Dziel, Jakub Bielawski, Mateusz Gładki, Tomasz Bogdanowicz i Mariusz Chwiałkowski.

 

Jaromir Dziel + foto

 

 

 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,tytan-gniezno-brazowym-medalista-polskiej-ligi-rugby-7.html