Tytuły Młodzieżowych Mistrzów Wielkopolski dla tenisistów stołowych z Gniezna

2018-02-12

W Poznaniu rozgrywane były Indywidualne Młodzieżowe Mistrzostwa Wielkopolski w tenisie stołowym. Komplet złotych medali wywalczyli tenisiści Stelli Niechan Gniezno.

W konkurencji kobiet zdecydowanie, bez straty seta wygrała Agata Klabińska pokonując po drodze: Grażynę Cieśla z Polonii Śmigiel, Joannę Maślak z GLKS Orlęta Czacz i Aleksandrę Kędzia z UKS Maraton Moskurnia. Wśród mężczyzn wygrał Filip Kujawa pokonują w finale po zaciętym meczu kolegę klubowego Jakuba Różaka 3:2. Wcześniej obaj nasi tenisiści pokonali min,: Krzysztofa Katafiasza z Tajfuna Ostrów Wlkp. , Krzysztofa Mrozka z Wamet Dąbcze, Marka Witczaka zŁobzonki Wyrzysk , Dawida Jóźwiaka z Leszna i kolegę klubowego Wojciecha Urbana ,który zajął wysokie czwarte miejsce. 
 
Agata Klabińska, Jakub Różak i Filip Kujawa awansowali do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną już od środy w Ustrzykach Dolnych. Będą tam startowali zarówno w konkurencji indywidualnej, grze deblowej, grze mieszanej i turnieju drużynowym.
 
Tadeusz Nowak/ foto archiwum SportGniezno.pl
 
treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,tytuly-mlodziezowych-mistrzow-wielkopolski-dla-tenisistow-stolowych-z-gniezna.html