Udana inauguracja trampkarzy starszych Mieszka-Carbon

2014-04-07

Trampkarze starsi Mieszka-Carbon Gniezno udanie zainaugurowali rundę wiosenną. W pierwszym meczu w grupy mistrzowskiej biało-niebiescy po dobrym meczu pokonali w sobotę 5 kwietnia na własnym boisku przy ulicy Strumykowej w Gnieźnie, swoich rówieśników z Dyskoboli Grodzisk Wielkopolska w stosunku 4:0.

Początek meczu to zdecydowane ataki biało-niebieskich na bramkę gości z Grodziska Wielkopolskiego, które zostały udokumentowane zdobyciem gola a co za tym idzie gnieźnienie objęli prowadzenia w meczu 1:0. Pierwszy gol dla młodego zespołu z grodu Lecha został zdobyty już w 9 minucie. Bramkarza gości po akcji całej drużyny Mieszka-Carbon, pokonał Jakub Hoffmann. W 19 minucie było już 2:0 dla Mieszka-Carbon Gniezno. Tym razem na listę strzelców drużyny z Gniezna, prowadzonej przez Przemysława Urbaniaka wpisał się Adrian Krupka. Wynikiem 2:0 dla Mieszka-Carbon Gniezno, zakończyła się pierwsza połowa sobotniego meczu.
Po zmianie stron nadal na boisku w Gnieźnie, dominowali biało-niebiescy, którzy w tej części gry zaaplikowali swojemu rywalowi kolejne dwa gole nie tracąc przy tym ani jednego. Obie bramki na swoim koncie w drugiej połowie zapisał Jarosław Łukomski pokonując bramkarza z Grodziska Wielkopolskiego w 42 oraz 65 minucie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zasłużonym zwycięstwem drużyny trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno w stosunku 4:0

Skład trampkarzy starszych Mieszka-Carbon Gniezno: Kamil Łuszczyński, Wiktor Adamski, Michał Zimmer, Jakub Mikitow, Adrian Franczak, Daniel Brylewski, Filip Fiedorek, Dominik Andrzejewski, Adrian Krupka, Jakub Hoffmann, Jarosław Łukomski – ponadto grali Patryk Podborny, Mikołaj Lipiński, Darian Kwacz, Bartosz Rembarz, Patryk Łapiński, Krzysztof Kowalsewski, Adrian Kiełpiński

Kolejne spotkanie trampkarze starsi Mieszka-Carbon Gniezno, rozegra na wyjeździe w sobotę 12 kwietnia w Jarocinie z miejscowym zespołem Jaroty.