Udane sparingi dziewczyn i chłopaków PS Gniezno w wyjazdowych sparingach w Kórniku

2016-05-20

Dnia 13 maj nasze zespoły dziewczyn w roczniku 2003-2005 oraz chłopaków w roczniku 2008/9 udały się na mecze sparingowe z tamtejszą Kotwicą.

Przy okazji nasi zawodnicy i zawodniczki zwiedziły tamtejszy zamek w asyście przewodnika. Nasze dziewczyny rozegrały mecz na zasadzie 4x10 min, w którym to niestety przegrały 4-1. trzeba jednak zaznaczyć, iż zespół Kotwicy dysponuje dużo szerszą kadrą w postaci 3 równych składów dodatkowo nieco starszych dziewczyn w roczniku 2001/2. Trzeba jednak podkreślić, iż gdyby nie pierwsza połowa przegrana 3-0 mecz mógł się zakończyć remisem, należy jednak podkreślić dużą kulturę gry i sposób rozgrywania akcji Kotwicy, która trenuje również seniorki. Co do chłopaków nasi zawodnicy rozegrali mecze na 2 połowach orlika dzieląc zespół na zespoły 5 osobowe, w których po bardzo emocjonującej grze zespół nr 1 PS Gniezno wygrał 8-0, natomiast zespół nr 2 PS Gniezno przegrał minimalnie 10-8. Należy podkreślić, iż wszystkie sparingi były rozgrywane w bardzo dobrej fair play atmosferze, jak przystało na  kluby zaprzyjaźnione. Przypominamy również o całorocznym naborze chłopaków do roczników 2008/9 oraz 2010/12 oraz dziewczyn w roczniku 2006-2003.

Wszystkich chętnych na zabawę z piłką zapraszamy, więcej inf pod nr tel 534-815-267, bądź na stronie internetowej klubu : psgniezno.futbolowo.pl