Udane występy unihokejowe Błyskawicy Niechanowo

2021-02-24

W ciągu ostatnich dwóch tygodni wiele się działo na unihokejowych boiskach gdzie UKS Błyskawica uczestniczy w rozgrywkach o Mistrzostwo Polski a dziewczęta z UKS Jarząbek walczą o Mistrzostwo Wielkopolski.

W dniu 7 lutego 2021 po II Turniejach Eliminacyjnych chłopcy z UKS Błyskawica z I miejsca w grupie B meldują się w Półfinale Mistrzostw Polski w Unihokeju w kategorii junior młodszy. W fazie eliminacyjnej wygrali 4 mecze 1 zremisowali i 1 przegrali do czego walnie przyczyniła się kontuzja jednego z zawodników.

Tydzień później walkę o tytuł Mistrza Wielkopolski rozpoczęły dziewczęta z UKS Jarząbek. Mimo mocno okrojonego składu dziewczęta świetnie sobie poradziły w turnieju eliminacyjnym wygrywając 1 mecz, 2 remisując i ulegając tylko jedną bramką w ostatnim meczu.

20 lutego 2021 czyli tydzień później dziewczęta z UKS Jarząbek wywalczyły I miejsce w Walentynkowym Turnieju Unihokeja,  który rozegrany został w Czerniejewie z tygodniowym opóźnieniem ze względu na rozgrywki ligowe Wielkopolskiej Ligi Unihokeja.

Tego samego dnia na parkiecie czerniejewskiej hali zaprezentowali swoje umiejętności juniorzy starsi, którzy stanęli do walki o kolejne punkty w rozgrywkach ligowych o Mistrzostwo Polski w Unihokeju.
Rozegrali dwumecz z drużyną UKS Fenomen Babimost pokonując ją dwukrotnie 13:4 i 22:4.

Tomasz Wojciechowski + foto - Szersza relacja fotograficzna z zawodów UKS Błyskawica Niechanowo - TUTAJ

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,udane-wystepy-unihokejowe-blyskawicy-niechanowo.html