Udany debiut Andrzeja Stefańskiego w roli trenera KS Zjednoczonych Trzemeszno

2022-03-20

Od zwycięstwa rozpoczęli rundę rewanżową wielkopolskiej klasy okręgowej Red Box grupy 4 sezonu 2021/2022 seniorzy drużyny KS Zjednoczonych Trzemeszno.

W sobotę zespół prowadzony przez nowego szkoleniowca Andrzeja Stefańskiego, który jeszcze jesienią prowadził piątoligowego Pelikana Niechanowo, na płycie boiska ze sztuczną nawierzchnią trawiastą mieszczącym się za halą OSiR w Trzemesznie na inauguracje rundy rewanżowej podejmował zespół Strażaka Licheń Stary. Trzemesznianie pod wodzą nowego szkoleniowca bardzo dobrze zainaugurowali rundę rewanżową odprawiając swojego rywala z kwitkiem do domu wygrywając sobotni mecz 2:0. Obie bramki i to na wagę zwycięstwa dla Zjednoczonych Trzemeszno, padły w pierwszej połowie spotkania piłkarskiego. Najpierw w 36 minucie trzemesznian na prowadzenie 1:0 wyprowadził Marcin Hałajczak. Drugi zaś gol dla Zjednoczonych padł tuż przed zejściem na przerwę do szatni. W 45 minucie gola na 2:0 dla KS Zjednoczonych Trzemeszno zdobył Sebastian Baran. Po zmianie stron żadnej z drużyn nie udało się już zdobyć bramek, chociaż były ku temu okazje. I spotkanie zakończyło się pewnym zwycięstwem KS Zjednoczonych Trzemeszno w stosunku 2:0, co jest dobrym otwarciem dla nowego klubu na jego stracie po pewnych zawirowaniach z jego funkcjonowaniem.

Z tydzień KS Zjednoczeni Trzemeszno, rozegrają pierwsze spotkanie wyjazdowe z rundy rewanżowej. W sobotę 26 marca podopieczni Andrzeja Stefańskiego udadzą się do Kawęczyna gdzie o 14.00 podejmowani będą przez zespół miejscowego Orła.

Skład KS Zjednoczonych Trzemeszno: Igor Chojnacki, Krzysztof Majchrzak, Marcin Hałajczak (80' Hubert Siwa), Michał Kachniarz, Krzysztof Jackowiak, Sebastian Ferenc, Andrzej Stefański (83' Yurii Mazur), Marcin Nowak, Kamil Wysocki (87' Zbigniew Gajos), Kacper Wegner (60' Mikołaj Danielewicz), Sebastian Baran (87' Bartosz Kwitowski)