Udany debiut karateków INOCHI Gniezno

2019-12-01

W niedzielę 1 grudnia w Kórniku odbyły się kolejne zawody Wielkopolskiej Otwartej Ligi Karate.

Klub Karate Inochi Gniezno reprezentowało pięcioro zawodników. Każdy z nich wrócił z medalem, a nasze doświadczone zawodniczki oprócz medali wróciły również z pucharami za pierwsze miejsca.

Pierwszy start w zawodach okazał się udany dla Leny Łączyńskiej, Jana Karmelity i Bartosza Kaźmierczaka, którzy w swoich konkurencjach kihon początkujących wywalczyli brązowe medale.

Zuzanna Gbur zdobyła złoto w konkurencji fantom dziewcząt oraz brąz w kata dziewcząt. Jolanta Woźniak natomiast zwyciężyła w konkurencji kata dziewcząt i zdobyła srebrny medal w konkurencji kumite.

Liczymy na większe grono naszych zawodników i na kolejne sukcesy już 15.12.2019 podczas ostatnich w tym roku zawodów karate w Pobiedziskach.