Udany początek nowego sezonu pingpongistów „Stelli Niechan”

2018-09-11

Udanie rozpoczął się nowy sezon dla tenisistów stołowych „Stelli Niechan” Gniezno. W Czempiniu rozgrywane były Turnieje Grand Prix w kategorii młodzików i juniorów.

Bardzo dobrze zaprezentował się jedenastoletni Patryk Król zajmując drugie miejsce w kategorii młodzików. Patryk pokonał najpierw Oliwiera Ortyla z LKW ‘Wielkopolska” Komorniki 3:0, potem Kacpra Zrola z Lubonia 3:0, w ćwierćfinale Wiktora Puciłowskiego z Wyrzyska 3:0, w półfinale  Dominika Obsta  z SKTS Rataje 50 Poznań 3:0. Uległ dopiero w finale doświadczonego i starszego Wojciecha Lemieszkę z Krzyża Wielkopolskiego 0:3. Patryk bardzo solidnie przepracował cały okres przygotowawczy do nowego sezonu w klubie w lipcu i sierpniu oraz zgrupowanie w Luboniu i dało pozytywny efekt. W kategorii młodziczek również dobrze zaprezentowała się Zuzanna Jesiecka zajmując czwarte miejsce. Łącznie startowało siedemdziesiąt  zawodników całej Wielkopolski.  Natomiast w konkurencji juniorów siódme miejsce zajęła będąca jeszcze kadetką Zauzanna Lewandowska.