Ufundowane przez MJ-SPORT nagrody rzeczowe w pięćdziesiątej drugiej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” rozlosowane!!!

2019-04-02

Za nami już pięćdziesiąta druga edycja konkursu zgodnie z podpisaną w dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Obecny konkurs składał się w przeciwieństwie do poprzednich edycji tylko zadanego jednego pytanie, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszym dniu nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie podobnie jak poprzednich pięć dla pięciu osób, które  po losowaniu odbiorą je w nowo otwartym firmowym sklepie MJ-SPORT, który ma swoją lokalizację w Centrum Handlowym Max Sobieskiego 17. 
 
Prezentacja nagrody w obecnym konkursie nastąpiła zgodnie z przyjętym  regulaminem konkursu na początku drugiego tygodnia jego trwania.  
 
Ażeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczyło prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone pytanie konkursowe: 
 
Do czasu opublikowania tego pytania drużyna  seniorów Mieszka Gniezno, rozegrała dwa mecze mistrzowskie w rundzie wiosennej sezonu 2018/2019 w III lidze grupie 2 oraz spotkanie w ramach 1/4  finału Pucharu Polski szczebla okręgu poznańskiego. Proszę podać jakimi wynikami zakończyły się spotkania ligowe drużyny seniorów Mieszka Gniezno a jakim wynikiem spotkanie pucharowe? 
 
Odpowiedź:
Spotkanie pucharowe 
Unia Swarzędz 1:3 Mieszko Gniezno
 
Spotkania ligowe
 
KKS 1925 Kalisz 4:0 Mieszko Gniezno
Mieszko Gniezno 1:0 Lech II Poznań
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 31marca 2019 roku na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu. 
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 16. uczestników a byli to:
 
1. Dawid Kozłowski – Gniezno
2. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko
3. Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko 
4. Agnieszka Kowalczyk – Mieścisko 
5. Mieczysław Skrzetuszewski – Sulin 
6. Sebastian Kaniasty – Gniezno 
7. Marek Garjaciak – Gniezno 
8. Michał Maruszko – Gniezno 
9. Marcin Szkudlarek – Gniezno 
10. Bartosz Stołecki – Gniezno 
11. Tomasz Stołecki – Gniezno 
12. Michał Trzaskawka – Gniezno 
13. Paweł Modelski – Gniezno
14. Grzegorz Woźniak – Gniezno 
15. Agnieszka Stankiewicz – Gniezno 
16. Jarosław Trąpczyński - Gniezno
 
W wyniku losowania laureatami pięćdziesiątej drugiej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
 
1. Dawid Kozłowski – Gniezno 
2. Sebastian Kaniasty – Gniezno 
3. Marek Garjaciak – Gniezno 
4. Michał Maruszko – Gniezno 
5. Jarosław Trąpczyński – Gniezno 
 
Redakcja – SportGniezno.pl
 
 
Prezentujemy nagrodę w pięćdziesiątej drugiej edycji  ,,KONKURSIE CZYTELNIKA”
 
 
 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,ufundowane-przez-mj-sport-nagrody-rzeczowe-w-piecdziesiatej.html