Ufundowane przez MJ-SPORT w czterdziestej siódmej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” rzeczowe nagrody zostały rozlosowane !!!

2018-11-04

Za nami już czterdziesta siódma edycja konkursu zgodnie z podpisaną z dniem 1 grudnia 2014 roku, umową o współpracy w zakresie medialno-promcyjnym portalu SportGniezno.pl z gnieźnieńską firma MJ-SPORT.

Przypominamy iż konkurs składał się z trzech pytań o tematyce sportowej, a rozwiązanie jego z podaniem do publicznej wiadomości zwycięzców na łamach portalu SportGniezno.pl, odbywa się zawsze w pierwszych dniach nowego miesiąca. Pytania do konkursu są przygotowywane są na bazie materiałów umieszczanych na portalu SportGniezno.pl.
 
Odbiór nagród gdyż przewidziano ich w obecnym konkursie aż pięć dla pięciu osób, które po losowaniu odbiorą je w siedzibie firmy MJ-SPORT czyli w Gnieźnie, Dalki os. Ogrodowe 18
 
Prezentacja nagrody w obecnym konkursie  nastąpiła zgodnie z naszym regulaminem  w drugim tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby wziąć udział w naszym konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na zamieszczone trzy pytania:
 
1. Gnieźnieńskie Towarzystwo Motorowe ,,Start” Gniezno na początku września było organizatorem jubileuszowego bo już X Aforti Turniej " O Koronę Bolesława Chrobrego - Pierwszego Króla Polski". Proszę podać ko wygrał tą edycje oraz kto został sklasyfikowany na drugim i trzecim miejscu?
 
Odpowiedź:
1.Maciej Janowski.
2.Nicki Pedersen.
3.Artiom Łaguta.
 
2. Seniorzy Sklepu Polskiego MKK Gniezno, niezbyt fortunnie zainaugurowali nowy sezon w rozgrywkach 2 ligi PZKosz. Gnieźnianie w pierwszych dwóch meczach doznali porażek. Proszę podać z kim seniorzy Sklepu Polskiego MKK Gniezno przegrali praz proszę podać wynik tych meczy?
 
Odpowiedź : Sklep Polski MKK Gniezno przegrał z Domino Inowrocław 84:97 i Sokołem Międzychód 51:82.
 
3. Drużyna Czarnuch Czerniejewo jak do tej pory w rozgrywkach poznańskiej klasy okręgowej grupy wschód, nie zaznali porażki jako beniaminek tych zmagań  piłkarskich. Proszę podać kto jest najlepszym snajperem drużyny czerwono-czarnych? 
 
Odpowiedź :Maciej Lisiecki
 
Odpowiedzi należy przysyłać do dnia 31 września  2018 roku na adres sportgniezno@o2.pl w temacie należy wpisać "MJ-SPORT”, w którym należy podać: poza odpowiedziami również: imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania (bez numeracji) oraz numer PESELU oraz nr telefonu ażeby można było skontaktować się z zwycięzca konkursu.  Osoby, które nie podadzą odpowiednich danych ich mejle nie będą uznane za prawidłową odpowiedź. Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
Forma ta jest również potrzebną do weryfikacji danej osoby tak aby ktoś inny nie odebrał nagrody. Dane po konkursie zostaną wykasowane i nie będą używane do wysyłania jakichkolwiek reklam. W konkursie mogą wziąć  udział osoby z Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego jak i Wielkopolski.
 
 
Kto wygrywa nagrodę rzeczową !!!
 
W pierwszej kolejności wygrywają osoby, które odpowiedzą prawidłowo na trzy żadne pytania oraz podadzą komplet danych. W przypadku dużej ilości prawidłowych odpowiedzi nastąpi losowanie.
 
 Kiedy zabraknie osób z prawidłowo odgadniętymi pytaniami w drugiej kolejności brane będą pod uwagę osoby z dwoma odpowiedziami. I tu również w przypadku sporej ich ilości nastąpi losowanie.
 
 Zwycięzca konkursu mejlem otrzyma zawiadomienie o wygranej nagrodzie  rzeczowej, która zostanie zamieszczona za pomocą zdjęcia na stronie naszego portalu po tygodniu trwania naszego konkursu.
 
Ażeby zapobiec jakimkolwiek wątpliwością o prawidłowości przeprowadzonego konkursu zaraz po jego zakończeniu umieścimy nazwiska osób które prawidłowo odpowiedziały na nasze pytania wraz z nazwiskiem zwycięzcy konkursu. 
 
Ogółem w naszej zabawie udział wzięło 17. uczestników a byli to:
1. Jarosław Skrzetuszewski – Mieścisko  
2. Agnieszka Kowalczyk – Mieścisko
3. Agnieszka Stankiewicz – Gniezno 
4. Mieczysław Skrzetuszewski – Sulin  
5. Marzena Skrzetuszewska – Mieścisko
6. Sebastian Kaniasty – Gniezno 
7. Paweł Modelski – Kosowo 
8. Marcin Szkudlarek – Dalki Gniezno
9. Marcin Opałka – Inowrocław 
10. Tomasz Stołecki – Gniezno 
11. Michał Trzaskawka – Wągrowiec 
12. Grzegorz Woźniak – Gniezno 
13. Bartosz Stołecki – Gniezno 
14. Marek Wojtyszek – Gniezno 
15. Jarosław Trąpczyński – Gniezno 
16. Jerzy Gólczyński – Gniezno 
17. Magdalena Lemańska – Gniezno 
 
W wyniku losowania laureatami czterdziestej siódmej edycji ,,KONKURSU CZYTELNIKA” zostali:
1. Michał Trzaskawka - Wągrowiec
2. Marek Wojtyszek – Gniezno 
3. Mieczysław Skrzetuszewaski – Sulin 
4. Bartosz Stołecki – Gniezno  
5. Grzegorz Woźniak  – Gniezno 
 
Redakcja – SportGniezno.pl
 
Nagroda w czterdziestej siódmej edycji  ,,KONKURSIE CZYTELNIKA”
 
 

 

treść została wydrukowana ze strony
http://www.sportgniezno.pl/wiadomosc,ufundowane-przez-mj-sport-w-czterdziestej-siodmej-edycji.html