UKS Błyskawica Niechanowo liderem tabeli

2017-10-26

W dniach 21 i 22 października roku juniorzy starsi UKS Błyskawica Niechanowo rozegrali 3 i 4 kolejkę rozgrywek o Mistrzostwo Polski w Unihokeju. Tym razem mecze zostały rozegrane na wyjeździe w hali sportowej szkoły podstawowej w Gorzycach Wielkich.

Pierwszy mecz od samego początku pod dyktando Błyskawicy nasi zawodnicy konsekwentnie punktowali przeciwnika. W 52 minucie meczu prowadziliśmy 7:0 z UKS Refleks Gorzyce Wielkie. W następnych kilku minutach następuje rozluźnienie w naszych szeregach i tracimy w łatwy sposób 3 bramki. Jednak nie zmienia to obrazu całości, Mecz kończymy zwycięstwem 7:3 a najlepszym zawodnikiem meczu został Dawid Bartłomiejczak.

Następnego dnia UKS Refleks Gorzyce podejmuje próbę rewanżu. Mecz rozpoczął się bardzo wyrównana grą obydwu drużyn pierwsza tercja kończy się wynikiem 2:2. Druga tercja pomimo zaciętej gry obydwu drużyn i wielu ciekawych akcji nie przynosi żadnej bramki.
W 3 tercji Błyskawica odskakuje na 3 bramki a następnie przeciwnik nas goni. Ostatecznie wygrywamy 3 tercję 5:4 a mecz kończymy cennym zwycięstwem 7:6.